MADECASSOL -maść na blizny pooparzeniowe i bliznowce - ogłoszenie archiwalne
Ogłoszenie MADECASSOL -maść na blizny pooparzeniowe i bliznowce zostało przeniesione do archiwum. Poniżej przedstawiamy listę ogłoszeń, które mogą Państwa zainteresować.

MADECASSOL maść 1%  sprzedam. Rewelacyjna maść na blizny pooparzeniowe i bliznowce niedostępna w Polsce. tel: 503 741 183 cena: 40zł (op małe)/70zł (op duże) Przy świerzych bliznach należy rozpocząć kurację MADECASSOL możliwie wcześnie, kilka dni po powstaniu urazu bądź po operacji; zaraz po zrośnięciu się rany, nanosząc ostrożnie żel na delikatną nowopowstałą tkankę. Natomiast w przypadku blizn stwardniałych i zadawnionych należy MADECASSOL wcierć 2-4 razy dziennie. Krem Madecassol powoduje uelastycznienie blizny, jej spłaszczenie i zblednięcie. Zastosowanie preparatu odpowiednio wcześnie zapobiega powstawaniu blizn. Alantoina, heparyna oraz wyciągi roślinne wpływają na metabolizm tkanki łącznej, ograniczają nadmierny wzrost ziarniny i zapobiegają tworzeniu się przerosłych blizn. Składniki te wzmagają pęcznienie, zmiękczenie i rozluźnienie tkanki bliznowatej, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Zmywalne wodą podłoże kremu (emulsja o/w) sprzyja przenikaniu substancji czynnych w głąb blizny. Krem przyśpiesza regenerację tkanki zmniejszając stopień reakcji zapalnej, a także znosi uczucie napięcia i świądu.

Świece na chrzest, szatki / krzyżma na chrzest, pamiątki chrztu, zaproszenia na chrzest Wałbrzych
Sklep przy Al. Jana Pawła II 3 na Podzamczu obok okrągłego kościoła oferuje wszystkie niezbędne akcesoria do Chrztu Świętego. Posiadamy  szeroki wybór świec , szatek, pamiątek oraz zaproszeń na Chrzest Święty. Sklep jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godz...
Dodano:
2014-07-20 00:23:30